Solar Living

akce-icon

Home Assistant v hodnotě 20.000,- ZDARMA

ke každé uzavřené smlouvě na instalaci FVE

Ukázka realizace

Relax v bazénu i ve vířivce
celé léto zdarma

Jako pětičlenná rodina ročně spotřebujeme přes 14 MWh, byla nám tedy doporučená největší možná sestava s roční výrobou 10,1 MWh. Vzhledem k tomu, že bude FVE živit bazén a klimatizaci, předpokláme, že dokážeme využít až 70 % z vlastní energie.

Sestava:
Roční výroba
10,1 MWh
Kapacita baterie:
10,66 kWh

Spoléháme na zdroj energie nezávislý na ekonomické situaci

Pro FVE jsme se rozhodli především proto, abychom se mohli spolehnout na zdroj energie, který bude nezávislý na ekonomické situaci – slunce zkrátka svítí nehledě na války a výsledky voleb.

S fotovoltaikou šetříme přes 70 % nákladů na elektřinu ročně a celé léto udržujeme chod vyhřívaného bazénu a vířivky téměř zadarmo.

Baví nás i doporučený back-up režim, díky kterému při výpadku proudu zůstávají navolené spotřebiče a technologie dále v provozu, což člověk ocení především v rodině s dětmi.

Komponenty se zárukou

Spolehlivé produkty pro naše sestavy vybíráme po pečlivé analýze trhu a garantujeme záruční i pozáruční servis. Pět let vám garantujeme odpovědnost na vady práce.

Snadná a rychlá instalace

Fotovoltaická elektrárna nepředstavuje výrazný zásah do stavby. Samotná instalace trvá nejvýše tři dny s tím, že téměř nenarušuje vaše pohodlí a běžný rytmus dne.

Ušetřete na energiích i vy