Solar Living

akce-icon

Home Assistant v hodnotě 20.000,- ZDARMA

ke každé uzavřené smlouvě na instalaci FVE

O nás

Značka Solar Living vznikla jako přirozené rozšíření aktivit týmu odborníků, kteří od roku 2009 poskytují služby v oblasti energetických úspor, suché výstavby a chytrých řešení pro rodinné domy. Od roku 2018 pak oficiálně pod hlavičkou společnosti Ideal Living s.r.o..

Solar Living soustřeďuje tým profesionálů a nadšenců, kteří pro vás zajistí montáž fotovoltaické elektrárny včetně její chytré automatizace pomocí platformy Home Assistant. Nabízíme pouze prověřené produkty špičkové kvality, kterým věří jak střechy našich domovů, tak i našich nejbližších přátel.

Zásady spolupráce s klienty

01

Rychlá komunikace

Chápeme, že v současné době, kdy se ceny za nejběžnější zdroje energií stále zvyšují, chcete mít co nejdříve vlastní zdroj výroby. Na vaší poptávku se snažíme reagovat obratem, abychom vám co nejdříve dokázali nabídnout optimální řešení na klíč a vyřídit příslušné žádosti a smlouvy.

02

Přátelské jednání

Ctíme pravidlo, že základním kamenem úspěšného podnikání jsou kvalitní vztahy jak s obchodními partnery, tak zákazníky.

Cílem spolupráce je, aby zákazník získal profesionální služby s optimálně navrženými produkty a v případě další potřeby s důvěrou neváhal kontaktovat náš tým.

03

Partnerství v každém kroku

Spolehněte se na nás od počáteční konzultace po výstup první jednotky vlastní energie.

Jakmile se shodneme na optimálním řešení pro vaši střechu, provázíme vás celým procesem realizace včetně vyřizování nutné administrativy.

04

Minimální administrativa

Papírování není zrovna populární činnost. V rámci komplexního servisu za vás vyřizujeme státní dotaci, smlouvu s distributorem energie a jsme k dispozici v případě dalších potřebných kroků v rámci realizace FVE.

05

Dlouhodobá podpora

Uvedením FVE do trvalého provozu to nekončí. Jsme tady pro vás kdykoliv budete mít dotaz, budete si přát optimalizovat vaši fotovoltaiku a samozřejmě v případě jakýchkoliv potíží a poruch – i těch, na které se nevztahuje záruka. 

Jaká fotovoltaická elektrárna
je pro vás optimální?

Sestavili jsme pro vás tři základní sestavy pro rodinné domy. Projděte si, která odpovídá vašim nárokům na výkon.

Spojte se s námi

Přejete si navrhnout individuální řešení fotovoltaické elektrárny pro vaše potřeby? Nebo vás zaujala některá z našich základních sestav? Spojte se s námi, rádi pomůžeme s vaší energetickou soběstačností.