Solar Living

akce-icon

Home Assistant v hodnotě 20.000,- ZDARMA

ke každé uzavřené smlouvě na instalaci FVE

Proč investovat do fotovoltaické elektrárny od Solar Living?

Přejete si optimalizovat spotřebu domácnosti? Přebytky ohřívat TV v bojleru nebo nabíjet elektromobil?

Dle vašich preferencí nastavíme chování elektrárny pro její nejefektivnější využití.

Investujte do energie budoucnosti!

199000
garantovaná dotace
Už od 2 let
Návratnost investice
49000
ÚSPORA ROČNĚ
4 %
emisí a škodlivin z provozu FVE

Jak ušetřili naši klienti

Jako pětičlenná rodina ročně spotřebujeme přes 14 MWh, byla nám tedy doporučena největší možná sestava Solar Living L s roční výrobou 10,1 MWh. Vzhledem k tomu, že bude fotovoltaika živit bazén a klimatizaci, jsme přesvědčeni, že dokážeme využít až 70 % vlastní energie.
Miroslav Podrazký
Šetříme až 40 000 Kč ročně
Vlastníme chatu v Krkonoších s malou spotřebou 3,5 MWh ročně, zvolili jsme tak nejmenší sestavu Solar Living S, která přes sezonu udržuje chatu v provozu víceméně pouze ze sluníčka. Díky energii uložené v baterii pro nás není překážkou ani nepřízeň počasí.
Dominika Stará
Šetříme až 33 600 Kč ročně
Přestěhovali jsme se do rodinného bungalovu, kde převážně topíme plynem, spotřebu elektřiny tak máme 6,2 MWh. Chceme být připraveni na zdražování cen za energie a plánujeme instalaci wallboxu, proto jsme se shodli na sestavě Solar Living M s baterií a roční výrobou 8,3 MWh.
František Nešpor
Návratnost investice do 6 let
Solar Living

Výhody našich elektráren

Investujte do energie budoucnosti!

Víme, co děláme

Solar Living rozšiřuje aktivity týmu profesionálů, kteří se pohybují v oblasti energetických úspor, suché výstavby a chytrých řešení pro rodinné domy již od roku 2009. 

solar-2

Automatizovaná FVE

Pomůžeme vám co nejefektivněji pracovat s vyrobenou energií. Díky instalaci platformy Home Assistant můžete svou elektrárnu monitorovat, především pak ovládat a automatizovat.

solar-3

Komponenty se zárukou

Spolehlivé produkty pro naše sestavy vybíráme po pečlivé analýze trhu a garantujeme záruční i pozáruční servis. Samozřejmostí je monitoring přes GoodWe SEMS portál 24/7.

solar-7

Snadná a rychlá instalace

Fotovoltaická elektrárna nepředstavuje výrazný zásah do stavby. Samotná instalace trvá nejvýše tři dny s tím, že téměř nenarušuje vaše pohodlí a běžný rytmus dne.

Artboard

Získání dotace

Díky státnímu programu Nová zelená úsporám můžete získat až 200 tis. Kč dotaci na vaši FVE. Garantujeme vám vyřízení dotace v plné výši po splnění všech podmínek programu NZÚ. Celý proces vyřízení nechte na nás.

solar-4

Nevyčerpatelný zdroj energie

Běžné zdroje energie jako je uhlí, zemní plyn či látky pro výrobu jaderné energie se vyčerpají v horizontu desítek či stovek let. Sluneční energie se řadí mezi zelené energie z obnovitelných zdrojů - tedy nekonečné.

wallet

Šetříte peněženku

Vstupní investice se vám bude postupně vracet v podobě snížených účtů za elektřinu. Návratnost pořizovací ceny lze očekávat již do pěti let provozu FVE. Samotný provoz elektrárny vyžaduje minimální údržbu.

Šetříte životní prostředí

Zelená energie je naší budoucností. Rozhodnutím pro FVE se podílíte na snižování emisí skleníkových plynů do ovzduší, šetření omezených zdrojů jako je nafta nebo uhlí a podporujete rozvoj technologií zefektivňujících využití obnovitelných zdrojů.

Čtěte více

O solární energetice

Ušetřete na energiích i vy